Ostraha majetku a osob

Zajišťujeme 100% fyzickou ostrahu majetku a osob s možností kombinovat tyto služby s bezpečnostními systémy. Poradíme si s čímkoli. Využíváme moderní techniku, sledujeme nejnovější trendy a hledáme pro vás chytrá řešení. Garantujeme vysokou profesionalitu našich zaměstnanců. Jsme komplexním řešením vaší bezpečnosti.

Fyzická ostraha majetku a osob a služby s ní spojené tvoří důležitou část našich služeb. Ať se jedná o fyzickou ostrahu majetku, osob či objektů, vždy jsme schopni Vám nabídnout komplexní, promyšlené, efektivní a cenově dostupné řešení. Poskytujeme fyzickou ostrahu pro Vaši osobu, Váš majetek, Vaše  firemní objekty, administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty.

Ostraha nákupních a obchodních center

je zvláště důležitá, protože tyto lokality bývají často cílem kriminality a hrozeb včetně krádeží, obtěžování, vandalismu a dokonce teroristických útoků. Klíčové aspekty spojené s ostrahou nákupních a obchodních center zahrnují:

  • Bezpečnostní personál: Zaměstnání bezpečnostních pracovníků, kteří monitorují nákupní centrum a reagují na potenciální hrozby.

Fyzická ostraha obchodních domů

Fyzická a objektová bezpečnost

Recepční a služby na vrátnici

Služba

Orientační cena

osobní ochrana 500 - 2,500 Kč
fyzická ostraha obchodních domů a nákupních center 115 – 250 Kč/
fyzická ochrana objektů a zařízení 95 – 180  Kč/
recepční a služby na vrátnici 115– 220Kč/h

Kontaktní formulář